« Katalog stron / GSM / Plus

  :: Dodaj stronę  


» Plus

Plus POLKOMTEL S.A. jest jednym z trzech operatorów telefonii komórkowej w Polsce, oferującym swoje usługi pod trzema markami: Plus, Simplus oraz Sami Swoi. Firma dysponuje siecią salonów firmowych oraz świadczy swoje usługi w drodze sprzedaży bezpośredniej. Dział Obsługi Klienta, zatrudniający wysoko kwalifikowanych konsultantów.
PageRank: 6 - wieciej: Plus
http://www.plusgsm.pl/ | link nie działa/spam?


» 5Plus

5Plus Każda złotówka wydana przez Ciebie w sieci Plus to 2 punkty. Dodatkowo otrzymujesz od nas w prezencie punkty za to, że jesteś z nami. Uczestnicząc w promocjach, szybko zdobywasz punkty i znacznie wzbogacasz nimi swoje konto. Przed Tobą: nagrody, przywileje, wyjątkowe wydarzenia i promocje. Każda z czekających Cię atrakcji została przygotowana specjalnie dla programu 5 Plus. Możesz zawsze liczyć na dodatkowe, miłe niespodzianki.
PageRank: 5 - wieciej: 5Plus
http://www.5plusgsm.pl/ | link nie działa/spam?


» Sami Swoi

Sami Swoi Sami swoi to telefonia komórkowa bez zobowiązań. Nie podpisujesz żadnej umowy, nie płacisz abonamentu ani rachunków. Wszystko, co musisz zrobić, to co pewien czas doładować swoje konto telefoniczne. Żeby stać się użytkownikiem sami swoi, wystarczy kupić zestaw startowy albo zestaw z telefonem. W zestawach oferowane są nowoczesne telefony, eleganckie i łatwe w obsłudze. Telefon ma włożoną kartę SIM i już chwilę po wyjęciu z pudełka jest gotowy do rozmowy!
PageRank: 4 - wieciej: Sami Swoi
http://www.samiswoi.pl/ | link nie działa/spam?


» Simplus

Simplus Simplus to najprostszy sposób na własny telefon komórkowy i pełne wykorzystanie wszystkich zalet sieci Plus. Kupując Simplusa, otrzymałeś Kartę Rejestracyjną. Wypełnienie Karty trwa chwilkę, a dzięki niej Simplus będzie mógł przygotować promocje specjalnie dla Ciebie! Za wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów płacisz z góry. Dzwonisz i wysyłasz SMS-y je momentu, aż nie wyczerpiesz limitu na swoim koncie Simplus lub do zakończenia jego okresu ważności. Okres ważności konta Simplus zależy od nominału Telekarty, którą ostatnio zasiliłeś swoje konto.
PageRank: 4 - wieciej: Simplus
http://www.simplus.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed