« Katalog stron / GSM / Play

  :: Dodaj stronę  


» Play GSM

Play GSM Strona informacyjna sieci Play. Jak zostać użytkownikiem sieci Play. Korzyści z przejścia do tego operatora. Play, jeden z operatorów sieci komórkowej w Polsce. Oferta, telefony na abonament, na kartę. Czasoumilacze, oferty telefonów, roaming, taryfy. Promocje i stałe pakiety. Zestawy startowe Play. Telefony miesiąca, ważne numery.
PageRank: 2 - wieciej: Play GSM
http://www.play-gsm.pl/ | link nie działa/spam?


» Play GSM

Play GSM W sieci Play, tak jak w innych sieciach telefonii komórkowej, istnieje kilka rodzajów abonamentów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.Jeśli prowadzisz własną działalność to oferta abonamentowa Play dla firm jest skierowana właśnie do Ciebie! W sieci Play umowa roamingowa związana jest z usługami GSM – najpopularniejszego standardu sieci komórkowych. Dzięki GSM użytkownicy Play mogą swobodnie korzystać z roamingu na całym świecie, a operator Play nie musi podpisywać osobnej umowy z każdym z innych operatorów z osobna.
PageRank: 2 - wieciej: Play GSM
http://www.playgsm.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Oferta Play Internet

Oferta Play Internet Dzięki sieci Play możesz uzyskać dostęp nie tylko do wszystkich serwisów oferowanych również przez inne sieci, ale przede wszystkim do internetu. Sprawdź ofertę bezprzewodowego i mobilnego internetu w Play. Poznaj technologię 4G i oferowane Play modemy.
PageRank: 1 - wieciej: Oferta Play Internet
http://www.play-it.com.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed